Over Ons

ONS BESTUUR

Voorzitter 

Geert Vansteenkiste - geert@volksveredeling.be


Erevoorzitter 

Romain Decommere - romain@volksveredeling.be


Ondervoorzitter 

Karol Vandenbussche - karol@volksveredeling.be


Penningmeester 

Jurgen Vantornout - jurgen@volksveredeling.be


Secretaris 

Sven Rehburg - sven@volksveredeling.be


Public Relations 

Cindy Puystjens - cindy@volksveredeling.be

ONZE LEDEN

Onze vereniging heeft heel wat leden, niet enkel acteurs maar ook medewerkers die mee onze activiteiten ondersteunen.


Naast de organisatie van onze jaarlijkse voorstellingen zijn er ook diverse activiteiten voor onze leden, zoals souper en familiedag. 


Ook interesse om lid te worden van onze Koninklijke Toneelgilde?

Stuur dan een mailtje naar info@volksveredeling.be met jouw gegevens.

SPONSORS 

De werking van onze vereniging, en vooral de organisatie van onze voorstellingen, is enkel mogelijk dankzij de steun van diverse sponsors en sympathisanten.


Bij elke voorstelling wordt een infoboekje gedrukt waarin alle sponsors vermeld worden met hun logo.


Neem gerust contact op met onze bestuurders of leden, zij geven graag verdere uitleg over de mogelijkheden qua sponsoring.

Onze leden kunnen hier de sponsoring laten registreren.  


Ook interesse om de VZW Koninklijke Toneelgilde Volksveredeling te steunen?

Stuur dan een mailtje naar info@volksveredeling.be met jouw gegevens. Wij contacteren u dan met verdere info.

Of vul dit formulier in en verstuur het digitaal (of mail het door).


Alvast bedankt voor uw bereidwillige steun!