ONS BESTUUR

Voorzitter

Erevoorzitter

Ondervoorzitter

Penningmeester

Secretarissen

 

Public Relations

Geert Vansteenkiste - geert@volksveredeling.be

Romain Decommere - romain@volksveredeling.be

Karol Vandenbussche - karol@volksveredeling.be

Jurgen Vantornout - jurgen@volksveredeling.be

Diederik Moortgat - diederik@volksveredeling.be

Sven Rehburg - sven@volksveredeling.be

Cindy Puystjens - cindy@volksveredeling.be

Davy De Gryse - davy@volksveredeling.be

ONZE LEDEN (ACTEURS EN MEDEWERKERS)

Ook interesse om lid te worden van onze Koninklijke Toneelgilde?

Stuur dan een mailtje naar info@volksveredeling.be met jouw gegevens.

SPONSORS

De werking van onze vereniging, en vooral de organisatie van onze voorstellingen, is enkel mogelijk dankzij de steun van diverse sponsors en sympathisanten.

 

Bij elke voorstelling wordt een infoboekje gedrukt waarin alle sponsors vermeld worden met hun logo.

 

Neem gerust contact op met onze bestuurders of leden, zij geven graag verdere uitleg over de mogelijkheden qua sponsoring.

Onze leden kunnen hier de sponsoring laten registreren.  

 

Ook interesse om de VZW Koninklijke Toneelgilde Volksveredeling te steunen?

Stuur dan een mailtje naar info@volksveredeling.be met jouw gegevens. Wij contacteren u dan met verdere info.

 

Alvast bedankt voor uw bereidwillige steun!

FOTO'S

Kijk je graag even terug naar de foto's van onze voorstellingen of ledenactiviteiten?

Via onderstaande knop kan je ons foto-album bekijken.

Voor de foto's van de ledenactiviteiten heb je een login nodig als lid van onze vereniging.

Geef hieronder jouw mailadres door om jouw logingegevens als lid opnieuw doorgestuurd te krijgen.

 
 

VOLKSVEREDELING

KONINKLIJKE TONEELGILDE

 

Onze toneelvereniging werd in 1920 opgericht in Roeselare. Wij brengen elk jaar een komisch toneelstuk voor u.

Adres: Groenestraat 243, 8800 Roeselare

Email: info@volksveredeling.be

Telefoon: 0487/474216

KOMENDE ACTIVITEITEN

 

> 10/02/2018: souper leden

> 22/03/2018: algemene ledenvergadering

> 05/05/2018: daguitstap leden

> 23-24-25/11 + 30/11-01/12/2018: voorstelling

MET STEUN VAN

webdesign by 2live.be